Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz bl4ze #2418 üzenetére

    Nem gondolnád, de a jogosultságok nevéből nem következik hogy mik vannak még a háttérben amit blokkol és a neve alapján nem is gondolnád.
    Pl. a telefon lehet ugye bluetooth kihangosító okán valami hátulról mellbe buetooth jogosultság kezelője. Illetve amit biztosan tudok, hogy pl. ahhoz kell hogy az app tudja hogy van bejövő hívás, azaz pl. telefonálás közben nem ad ki jelzőhangokat, stb. Illetve nyilván a telefon, sms jogok kellenek ahhoz, hogy az órára ki tudja küldeni. A fényképezőgép mögött meg pl. vannak tárhely dolgok is, illetve qr kódokkal is dolgozik a mifit amihez szintén kell. Érdemes lehet azért kipróbálni mindent bekapcsolva.

    Nekem ezekkel a beállításokkal szépen megy:

    [kép]
    [kép]
    [kép]
    [kép]

    Amúgy az előbb ránéztem, és nem volt hőfok. Aztán eszembe jutott, hogy tegnap este 10 körül pittyent a telegram, a mifit modból lett új, ismét javítás került bele az export algoritmushoz amit fel is raktam. Át is néztem, és utána kellett állítani az akku kímélőnek, most már szépen mutatja megint.

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák