Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Borzasztó régen volt utolsó hozzászólás...de háááát, próba szerencse...
    Segitséget kérnék Wifi ügyben,,mert vettem egy ilyen készüléket....és nem birom rávenni a kis nyavajást hogy kapcsolodjon a talált hálózatokhoz....a PDA-s készülékhasználatot nem ma kezdtem,,,és igazábol Wlan képes routerem van otthon is,,, de hálózatokban kevésbé vagyok jártas,,,az eddigi készülékeimmel annyi volt a dolgom, hogy mikor megtalálta a hálót,,kérte a jelszót...azt megadtam neki,,és kapcsolódott...na most ez nem akar menni sehogyan sem...egyszer egy "free"ponthoz sikerült vele csatlakoznom,(ezért gondolom hogy nem hibás maga a készülék :U :F ) de sem előtte sem azóta semmihez...odáig jutok hogy kéri a jelszót, beütöm,,,(elvileg ugye elfogadja, mert egyébként nem engedne tovább) majd ugy tesz mintha csatlakozni akarna, pár másodpercig, majd kiirja hogy Available....tehát nem csatlakozik fel a pontra.....csak jelzi hogy van elérhető háló.....
    próbáltam smc,,linksys routerekkel,,,és a jó ég tudja milyen elérhető pontokkal amit itt ott találtam,,,és szabad volt....vagy tudtam a kódot(munkahelyi elérések..stb..)
    Ezt csinálta a gyári első rommal is,,,x.10.xxx,,és ezt csinálja a frissitett gyári rommal is x.12.xxx
    Hálás lennék némi tanácsért,,,akár nem tulajdonosoktól is,,akik hálózatban otthon vannak....
    Köszönöm :R
    üdv
    twine

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz twine #9 üzenetére

    .....ha valaki ilyen helyzetbe kerülne mint én,,,álljon itt egy megoldás:
    nállam a wireless titkositás cseréjével sikerült orvosolnom a problémát....
    eddig wpa/wpa2 titkositással volt otthon belőve a router,,,,és most átáltam WEP-re.....
    annál is kérte a kódot amit megadtam neki, és azonnal csatlakozottt is a hálóhoz....
    Free pontokhoz azonnal csatlakozik....
    ...hát így....
    most már minden szuperül működik,,,interenet,,hálózat(filemegosztás) az asztali géppel stb.....
    üdv
    Twine

Új hozzászólás Aktív témák