Új hozzászólás Aktív témák

  • monti0222w

    addikt

    válasz ∂яσнυη #844 üzenetére

    Volt, de az már túl nagy pálya nekünk, legalábbis árban, csak a szívedet fájdítod vele. :K
    Én voltam, de az általam jónak mondott fülesem(AF78) is elbújhat az ott hallottak mellett!
    Azt azért hozzá kell tennem, mivel eddig, a tudomásom szerint csak én hallottam az AF180-t, hogy az számomra ütne néhány fülest!
    A K3003, tényleg nagyon jó füles, nagyon tiszta hang, szépek a magasai, de ugyanez tetszett az U6-nál is! Mindez persze a telefonomról hallgatva, mivel egyelőre a dac téma annyira nem izgat, hacsak Sheratan meg nem csinálja az általa elképzelt telefon+dac kombóját. S ha működik majd a gyakorlatban is, akkor lehet hogy én is meg csinálnám.
    Az N40 is tetszett, még ha nem is egyezik egyesek kel a véleményünk róla, nagyon hallgatható füles számomra, jól passzolt az Axon 7-tel.
    Ugyanez persze elmondható a többi fülesről is, amolyan savanyú a szőlő alapon. :D
    Viszont azt figyeltem meg a talin, hogy egyre jobban bejönnek a fülfeleti fülesek, pedig nagyon kapáloztam ellenük, na de a puding próbája az evés, és ez most is így történt, ez legalább bíztató a számomra mert az EDC3 is ilyen kialakítású.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák