Aktív témák

  • submitmm

    csendes tag

    válasz regvoltrossz #1 üzenetére

    Értem mire gondolsz, az alap elképzelés jó, azonban kivitelezéssel lennének gondok :).
    Először is azok a cégek, akik kierőszakolják belőled a találkozót és kifejezett elutasításod ellenére tovább zaklatnak, nem korrekt játékosok, törvényt szegnek és rombolják a legális keretek között működő, becsületes telemarketing cégek hírnevét (akik egyébként elvileg csak akkor zaklathatnak, ha te azt megengedted/megadtad a telefonszámod).
    Egyébként ez a marketing fogás már hanyatlóban van, egy komoly cég nem vesz igénybe hasonló eszközöket, vagy ha mégis, akkor már régi, jól ismert ügyfeleit hívja csak fel, akiket valószínűleg nem is zavar a dolog.

    Az elképzelésednél maradva....
    1. Amint említettem ezeknek a cégeket nem érdekli, hogy akarod vagy sem h felhívjanak...
    2. A korrekt játékosok talán regisztrálnának, meg lehetne fogni őket pl. olyasmivel, hogy "minimalizálja telemarketing költségeit az elutasító hívások kiküszöbölésével", azonban nekik nem szabad kiadni semmilyen adatot a regisztrált felhasználókról, hacsak azok kifejezetten bele nem egyeztek.
    3. Én biztosan nem egyeznék bele, hogy egy ilyen cégnek még több adatot kiadjanak rólam:)

    Ennek ellenére, ha van konkrétabb elképzelésed, részletes leírással akkor írj nekem egy e-mailt, lehetséges, hogy egy projektünkbe integrálni tudnánk ezt a szolgáltatást.

    üdv.

Aktív témák