Új hozzászólás Aktív témák

  • termosz

    csendes tag

    válasz Tele von Zsinór #11 üzenetére

    Ha ez irányú tehetséged van akkor szerintem komolyabban mindenképpen megéri foglakozni vele. Ahhoz hogy számlaképes legyél, vagy egyéni vállalkozónak kell lenned, vagy alapítanod kell egy céget, ezek nélkül nem megy mivel előbb is írtam a cégek csak így vesznek komolyan és a számlaképesség miatt elengethetetlen hogy ez írányú tevékenységként hivatalosan is be legyél jegyezve a cégbíroságon(vagy hivatalosan vagy félhivatalosan bedolgozol valakinek). Hát én szegedi vagyok, de ebben szakmában nincsenek határok, távmunkában lehet megoldható lenne a dolog, írj az emailemre és bővebben tájékoztatlak,de előre mondom szoros határidők vannak csuszás kizárva.Html, java, flash elsősosrban ezekben kell jónak lenned kevés php,elsősorban csak egyes részeit csinálnád a weboldalnak nem a teljeset,ha összejön és komolyan akarod csinálni akkor első próbamunkaként kapsz egy cégnek a weblapjának egy részét és meghatározott időre ell kell készítened mondjuk egy ilyen kezdő oldalt http://borito.zsaminet.hu/. Na ha érdekel írj keress.

Új hozzászólás Aktív témák