Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    Üdv. Mindenkinek!

    Most utálni fogtok, hogy nem olvastam vissza. :DDD

    Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek hol érdemes diák számlát nyitni? Természetesen olyan kéne, ami "kezelési költség" szó alatt nem szipkáz le egy csomó pénzt a számlámról a semmire. Az nem zavar, ha többet levonnak, ha készpénzt veszek fel (nem valószínű, hogy gyakran fogom tenni), bár nem hátrány, ha biztosítanak havi 1-2 ingyenes alkalmat.

    Nem tudom hogy megy ez, de mondjuk, ha én Forintban berakok pénzt és mondjuk euróban szeretnék vásárolni külföldön, vagy a neten, akkor ők gondolom maguktól átváltják, ugye? (Ez pillanatnyilag a Steam miatt lenne érdekes :)), de ez a későbbiekben változhat.)

    Egyelőre aki ki van zárva százszázalékosan, az az OTP. Az egész család csak rossz tapasztalatokat szerzett vele kapcsolatban. Jelenleg leginkább a K&H tűnik érdekesnek, az egész család azt használja, az ügyfélszolgálat is segítőkész, normális emberekből áll jelen tapasztalataink alapján, de gondoltam megkérdezlek Titeket, hátha van a K&H-val is rossz tapasztalat, vagy esetleg tudtok-e jobb alternatívát. :)

    Előre is köszönöm a segítséget. :)

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz cocka #521 üzenetére

    Hmm... Mindent ingyen? És akkor esetükben mi a keserű pirula? Vagy a CIB egyszerűen csak jobb, mint a K&H?

    Amúgy nem vagyok szerencsés típus, tehát a szerencsejáték nem szempont, de azért 25k-t tudnék mire költeni... (Főként, hogy most jön a játék szezon. :P )

    (#520) Ariadne: :R

    (#522): Ha ez az egyetlen negatívum, akkor még bőven bevállalható.

    A netkártya ingyenes, vagy azért már fizetni kell?

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    (#524) cocka: Most kicsit meglestem a dolgokat a CIB honlapján. Én is arra a következtetésre jutottam, hogy talán a Cibezz lenne a legmegfelelőbb számomra, de több kérdés felmerült bennem...

    Amúgy a prémiumon én is elgondolkoztam, ha már ennyire masszívan ajánljátok. :DDD

    (#525) tildy: :R

    (#527) cocka: Lesz? :F Mikortól? És ezt honnan tudod?

    Mindenkinek: Miután nem nagyon látom át globálisan a dolgot és eléggé megzavar, hogy külön, a CIBEZZ-hez igényelhető szolgáltatások ellent mondanak egymásnak számomra, ezért a következőket kérdezném:

    Feltételezve, hogy CIBEZZ számlát nyitok, Visa Electron kártyával és Internetkártyával:
    - Az első év után mennyi is lesz a bankkártya díja?
    - Tudok akkor végül is külföldről vásárolni (Úgy, hogy nekem csak HUF van a számlámon és EUR/USD-ban fizetek online)? És, ha igen, akkor rátesznek-e ők is némi hasznot, mivel külföld és devizaátváltás, vagy ingyen dolgoznak, mint a pénztárcám?
    - Mi az a beszedési megbízás és miért volt eddig kérdés, hogy az díjmentes-e?
    - Összességében, ha nem nyúlok a számlámhoz, akkor nem kezd el róla szivárogni a pénz a CIB felé különböző szolgáltatásokra hivatkozva? Vagy ilyen csak az említett évi 2500Ft lesz?

    Előre is kösz a segítséget és bocs a sok hülye kérdésért.

  • leviske

    veterán

    (#541) concret_hp: Így már értem! Köszönöm. :R

    (#542) Ariadne: Jah? Akkor félreértettem, elnézést.

    (#544) Flashcash: Köszi, meglesem majd Őket is. :R

Új hozzászólás Aktív témák