Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz doc #3615 üzenetére

    az persze mas kerdes hogy a bankot mennyire erdekli hogy a megadott nev egyezik-e a kartyan levovel

    A cibes netkártyán meg nincs is név. :D Jó hát nyilván ilyenkor a számlatulaj neve kell oda vagy az esetleges meglévő főkártyán lévő név.

  • axioma

    veterán

    válasz doc #3615 üzenetére

    Nem vagyok kezdo, 100 feletti ebay tranzakciombol tan ha 2 nem paypal volt. Kozben mar asszem a 4. kartyam van hozzarendelve...
    A kartya hozzaadas persze nem nagy valami, de akkor is tenni kell erte. Mondjuk ez a nem reg. kartyaval fizetes is jo egy ilyen egyszeri esetre. Meg a ferjem kartyajara. Igen, tobb 1 dollarost akartam. Nem, legalabb 2 arfolyamlista szokott lenni, egyik a normal (altalaban dev.szamlas ceges) elszamolashoz, a masik a dev. alapu hitelesek szivatasahoz, es nem trivi, hogy melyiket hasznaljak (de van ahol kulon van a ceges, a dev.hiteles es az egyeb). Jo, az 5-hoz hozzaszamoltam a valutaarfolyamot is meg tuloztam...
    Nyilvan kiserletezesnel 1 dolcsis "valamirecsakjolesz" izeket gondoltam, kinaiaknal ez nem gond mert naluk a posta nem darabra, hanem kilora megy, majdnem mind1 hogy hanyat ad fel egy csomagban, kb. tesznek ra magasrol, a free shipping egyesevel is belefer.
    A probanal az is info, ha kiderul, melyik az amelyik a konyvelest is gyorsan csinalja (vagyis nem bizonytalan arfolyamra veszed). Az axa peldaul napon belul is mas arfolyamon valt, ez biztos...
    Nevmegadast a zOTP is bevezette, marmint hogy meg a bank nevet is meg kell adni, de en csak annyit irok ha sietek, hogy "En", vagy "Raiff", es eddig egy szal gond nem volt belole.
    Szerk.
    Kartyaadatok: egy ido utan fejbol nyomom... parhuzamosan ugy 3-at. De amugy se a kartyamat rangatnam elo, hanem a mobilom, ahol - termeszetesen ugy, hogy arrol azt se mondja meg senki, hogy kartyaadat - kodolva tarthatom a szamsorokat, egy eszkozon akar mindet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák