Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    És ez kerül valamibe? Mert kondícióknál sem nagyon látom, de rémlik régről, hogy mintha 2K lenne.

    Rosszul rémlik. Első körben díjszabás, második körben ez a díj csak arra az esetre vonatkozik, ha a kártyát bankban veszed át. Postán kiküldve ingyenes, csomagtól függően vagy 800 Ft vagy 0 az éves díja.

    Nekem van az OTPnél netkártyám nem tudom melyik csomagba hirtelen de ennek az a lényege ha neten csinálom az átutalást az 0 ft tök mindegy milyen irányba.

    Aha és az internetkártya meglétének mi köze van a netes átutalások ingyenességéhez?

    Az internetkártyáról pedig annyit, hogy OTP-ék még mindig ott tartanak, hogy számlák közötti átvezetés nem sűrűn létezik, hanem ez a 7*24 órás kártyák közötti azonnali átvezetés, amihez ugye teljesen illogikus módon nem a számlaszámokat használják fel, hanem a kártyaszámot kell megadni.

    Cibnél ez úgy működik, hogy: át akarsz vezetni saját számláid között? Ok, akkor van erre egy menüpont kiválasztod listákból (tehát nem te adod meg) hogy honnan utána hogy hová és kész. Esetleg beírsz egy kis közleményt. De az átvezetés szinte minden banknál ingyenes. Neten meg főleg, de a saját számlák közti átvezetés nem tudom hogy jön a neten kiadott normál banki átutaláshoz.

    Ja igen: megtakarítási programhoz még:

    min. 1% kamat az maradt, de régebben az alap és a prémium így nézett ki: 5% és 9%, most 2%-al csökkentették mindkettőt + a kamatadó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák