Új hozzászólás Aktív témák

  • INGJOKE

    veterán

    Kérnék egy kis segítséget.

    Jelen pillanatban Erste Privilégium bankszámlám van. (I-es)
    Ennek valamikor lassan le fog járni a kedvezményes időszaka és mivel már van privilégium II-es, így tuti nem hosszabbítják meg.

    Az új is jó lenne, de ott egy összegben be kell érkeznie a 150.000 ft-nak.
    Nah most nekem 142.925 ft fizetésem érkezik egyben ami konkrétan munkabér. A több jv.díj néven érkezik és megbízási díjból származik. (ez változó, de 51.000 minden hónapban jön alapból, meg még amennyi meccsre megyek) Általában 300.000 ft fölött érkezik be de ez több utalásból, minimum 2.

    Ehhez kellene nekem olyan bank ahol hasonló csomag van mint az erste privilégium.
    Általában mindent utalók/csop.beszedés/rendszeres megbízás és kártyával (telefonnal) fizetek a hitelkártyámmal. Jah igen kell hitel kártya is amire van visszatérítés értelmes kategóriákban. (az sem baj ha ilyen pontgyűjtős szar mint az ersténél).
    Kp ritkán veszek fel bőven elég a 150.000 2 alkalommal.

    Jah ez hosszú lett, de kb ezek a dolog amik fontosak erre várok opciót.
    Jah és mindenképpen visa kártyát szeretnék, mert ott egy appal meg tudom nézni forintra pontosan mennyit fizetek a külföldi más pénznemben történő vásárlásnál. (előre)
    A hitelkártya legyen visa mindenre azt használom és hónapvégén visszautalom a számláról. :D
    A betéti kártya lehet mc is, azt csak készpénz felvétre használnám. :D

Új hozzászólás Aktív témák