Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sestertius

    őstag

    válasz aero. #27398 üzenetére

    Valami hasonlóra gondoltam... :)
    Korábban sokat gondolkoztam rajta, és sokat próbálgattam is, még amikor a H50 volt bent. Először egy ventivel hajtottam belülről kifelé, az E8400 és a Q9550 esetében ez elég volt. Aztán raktam rá még egy ventit, amikor rátettem az i7860-ra. Hát itt már volt hőfok emelkedés, és gondoltam megpróbálom kivitelezni a Corsair ajánlását, ami elsőre nekem sem tetszett, mert világ életemben úgy voltam a HAF 922-ben, hogy elől - oldal -alul be, hátul és fent ki, de ők ugye azt mondják, kintről nyomjuk a levegőt a radira. Hát rápróbáltam, és nekem a tapasztalataim a H50-nél még a HAF 922-es házban jók voltak. Ott felül egy 20-as venti volt, és azon az elven voltam, hogy ha a meleg felfelé áramlik - már ha tud ebben a nagy kavalkádban :D -, akkor fent távozik is szépen.
    Ebben a házban fent két 20-as van, és a H70 eleve jobban hűt, mint a H50. Egy picit még mindig zavar, hogy hozzá szoktam a "hátul ki" formációhoz, de azt gondolom, hogy felül két 20-as képes arra, hogy kitessékelje a meleget, másrészt az eddigi tapasztalataim jók /habár még friss a H70 és a HAF X is/. A memóriák egyáltalán nem melegek, a proci hőfok pedig még soha nem volt ilyen jó /tény, hogy még csak 3,4 körül mozog/.

    Szerintem az lesz a tuti, ha kipróbálom ezt az általatok javasolt régi bevált módszert, aztán meglátjuk...
    A lényeg, hogy leesett, mit akartok! :D :R

    Köszönet!

    Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

Új hozzászólás Aktív témák