Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .:T.H:.

    aktív tag

    válasz Gergo_pet #1612 üzenetére

    ''Ha sokat nézegeted a számitógépet, előbb utóbb elkezd ám a műszaki tudás átáramlani és azt fogod észrevenni, hogy egyre többet vállalsz be.''

    Bizony, egyre többet vállalok be majd. A terv megvan már: Mivel bútorasztalos vagyok úgy gondoltam csinálhatnék tömörfából házat.. Nézegettem a fa-házas topicot is,de nem nyerte el egyik ötlet sem a tetszésemet.
    Úgy tervezem hogy bükk lesz az egész(a megmunkálhatósága és színe miatt) és az oldallapja plexi(amibe gravírozok majd vmi ábrát(milyen jó ha az ember a munkahelyén egy 500x500-as gravírozógépet kezel) gravírozással), azt szeretném hogy az egész ház fából legyen, mindent beleértve. Belülről kénytelen leszek rétegelt lemez vázra támaszkodni(nomeg az alaplap tálcát is meghagyom fémből)mert egyszerűen lehetetlenség akár egy pallónyi ull száraz bükköt szerválni a környéken..
    Tudnám még ragozni, a terv megvan rengeteg egyedi ötlettel, csupán a kivitelezés van hátra..



    mod: helyesírás

    [Szerkesztve]

    - Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

Új hozzászólás Aktív témák