Új hozzászólás Aktív témák

  • sagit

    addikt

    Párom gépe következett a sorban, ITX konfig, kevés volt az új COD alá sajna a 2 mag.

    Első körben csak proci csere volt tervben de a nagy gépemből maradt RAM is, és VGA-t is sikerült olcsón vegyek ezért ez az "Upgrade Kit" lett beépítve:

    G4560 -> i5-6400
    1*8 GB Hyperx Fury -> 2*8 GB Hyperx Fury
    Zotac 1060 3 GB ITX -> Sapphire RX580 8 GB Nitro+

    A kártya éppen csak befért. (haverom még viccelődött is hogy nincs az az isten hogy beférjen) Buktuk a front portokat, de rendeltem már 2 szerelhető USB portot, átforrasztom őket és akkor el fog férni az is, majd dobok be képet. A tápból midnen felesleges kábelt eltávolítottam, lezsugorcsöveztem, így csak az maradt ami kell is. (3 sata, 1*8 pin cpu, 1*8 pin vga,24 pin)

    Képek:

    Hőfokok nagyon barátiak, simán hozza kis alulfeszeléssel a gyári 1340 MHz-et a kártya, ekkor játék közben 130W, Furmark közben 150W-ot fogyaszt afterburner szerint. Idle passzív természetesen, játék közben is 60-65 fok körül mozgunk 35%-os ventivel.A gép maga nem lett hangosabb mint az ITX kártyával volt. A házhűtő ventin kellett kicsit tekerjek hogy jobban kivigye a meleget, előszőr a hátsó oldalt nem akartam felrakni, gondolván könnyebben távozik a meleg bentről, de úgy letesztelve se volt semmi külőnbség hőmérsékletekben. FHD-re használja párom, jó kis konfig lett kis helyen szerintem :)

    [ Szerkesztve ]

    Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Új hozzászólás Aktív témák