Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lavar

    aktív tag

    Hali!

    Semmi extra, főleg az itt linkelt gépekhez képest, de szeretném megosztani, mivel ez az első "költözésem".
    Egy 2,5 éve, egy bolt által összerakott konfigot tettem (tettünk, mert párom is besegített, nem tudtam mindenhova benyúlni :B ) át egy H500-ba, amit korrekt áron szereztem be apróról egy korrekt eladótól.
    Igazából a H400 a cél, ezért is vettem anno matx lapot, hogy idővel majd kisebbe menjek, de ez is nagyon tetszik, illetve annak a 28 ezres árát sokallom kicsit.
    Tapasztalat hiányában hosszú órákba telt mire kiszereltük az előzőből és bejöttünk ebbe, a fix kábeles táp csak rontott a helyzeten, de szerintem kimaxoltuk a helyzetet.
    A korábbi helyzet, egy Bitfenix neos, áráért nem is rossz.
    Ez pedig most.

    A ház egyébként nagyon klassz, de a gyári két hátsó venti hangos, amivel tisztában voltam, viszont azzal nem, hogy brutálisan berezeg a felsőtől a ház. Még nem vettem ki, de remélem tényleg az a gond. Mielőtt másik ventit vennék gondoltam rá, hogy veszek egy 3pines y elosztót, hogy ne a fix feszültséges, szabályozhatatlan pwrfanról menjen, 1300rpm-en.

    Ha meg már itt vagyok, megkérdezném, ennél olcsóbban tudok valahonnan szerezni ilyen kábel kitet?
    Emlékszem régebben aprón volt egy-két tag aki tudott csinálni ilyet, de már befejezték gondolom.
    szerk. Ja látom, már linkelve lett aliról hasonló.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák