Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiti

    újonc

    válasz Hieronymus #2753 üzenetére

    Valóban így van. A két említett app eléggé periferikus. Ami érdekes lehet bennük az az, hogy egy új Hisense tévé vásárlásakor ragyogóan ki lehet próbálni az általuk eredetileg Androidra és Ios-ra optimalizált tartalmakat VIDAA-val, mivel (különösen a Me-Go-Go rengeteg ingyenes filmet elérhetővé tesz). A Digital Concert Hall szintén biztosít ilyeneket 4K tartalommal, ha keveset is. Ezek nem a YouTube-ra felpakolt ilyen-olyan műsorok, hanem különös műszaki gonddal alkotott alkalmazások. Tavaly, amikor én vettem a TV-t akkor a Hisense minden egyes eladott készülékén 1-2-3 hónapra ajándékba adta a Me-Go-Go-t. Most nem tudom él-e még ez az ajánlat. Mi a 65A7500F-hez két hónapot kaptunk. (Én egyébként orosz szakon végeztem az egyetemen, nem gond az orosz nyelv). Igen érdekes a világ dolgairól más nézőpontból is értesülni, mint a magyar állami és kereskedelmi csatornák no meg a nagy nyugati adók (BBC/CNN/Fox/DW stb.) Tényleg érdekes látni azt, hogyan tálalja az USA elnökválasztást mondjuk a Moldáv Tévé vagy milyen dokumentumfilmet készít(ett) Budapestről az Azerbajdzsáni Televízió... Persze ezek most már nem ingyenesek, a MeGoGo 4.99EUR/hónap. A Digital Concert Hall borsosabb 14.99EUR havonta.

Új hozzászólás Aktív témák