Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Marky18 #165 üzenetére

    Ó hát persze persze.
    Nyilván igazad van.
    Aki "szegény" az annyit is ér. Ezt már hallottuk. Meg nem a zsemle kicsi hanem a pofánk nagy. Meg aki nem tudja kifizetni a villanyszámlát az dolgozzon többet.
    De elhiheted, hogy sokaknak nincs 80k-ja egy 10 éves gépre. Brand gépet amúgy se ajánlanék ennyiért max a normál méretűt. Mert ha megdöglik benne bármi én leszek a hülye és még kicserélni se nagyon tudom a speckó tápot, lapot, hűtést.
    Na mindegy is. Legyen neked igazad.
    A csórók dögöljenek meg.
    Azt azért ird le hol toltam bárkit is nem támogatott, elavult os felé? Mert pont az ellenkezőjéről van itt szó.
    Szöveg értés 0. :U

    Amd - Radeon - Ryzen

  • Rowon

    veterán

    válasz Marky18 #165 üzenetére

    Mondjuk elavult gépre egy rakás Linux van, amit folyamatosan frissítenek, javítanak és azokat a gépeket még használhatóvá teszi. Nálam itthon az egyik gépben van 4 giga DDR3 ram, egy E5700 Dual Core, egy 128-as SSD meg 2x1 TB HDD. Ez a háttértároló gépem, relatíve ritkán kapcsolom be, erre töltögetem a fontos dolgokat. Debian Bullseye fut rajta XFCE környezettel és még a Firefoxot is viszi, mint a sz*rt (mondjuk ezzel a procival még szép is lenne, ha nem vinné).

    De mondok Neked jobbat. KolibriOS. A legkisebb változat 8 mega rammal (ismétlem, 8 mega rammal) elfut. Meg ott van a többi PuppyLinux, ami kifejezetten ilyen őskövület gépekre van kitalálva. És webböngésző is van benne.

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Új hozzászólás Aktív témák