Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz ALBY #25 üzenetére

    A gondom az, hogy ami tartalmat minőségben állítanak elő, az rendszerint blockbuster, vagyis nem mutat túl egy tinédzser világképén és triggerrendszerén. Innentől kezdve...

  • totron

    addikt

    válasz Dilikutya #46 üzenetére

    Itt most a házimozisok által kergetett magasminőségekre gondoltam képre és hangra vonatkozóan, az ide vágó, hangzatos szabványokat szerintem itt bemutatni senkinek nem kell. A technikailag legjobban megtolt filmek egyben a legbutábbak is. Amiről te írsz, abban csak részben tudok egyetérteni. Az lehet, hogy többfelé van szegmentálás és mondás korosztályban, tematikában, de igazából az van, hogy a például színész is csak annyira tud jó lenni, amennyire a közeg/rendező engedi, az említett konszerneknél pedig van egy nagyon erős, szűk csatornázottság, irányvonal, ami egyben színvonal is, szűk skálán mozognak a produkciók. Ha benne vagy persze nem tűnik fel. Ha kitekintést nyersz, máris de, nagyon de.

    (#47) Candy, jó gondolatok, jogos kérdések. Ide jön még, hogy mit jelent, mit jelenthet a lifetime garancia. Párszor már le lettem szólva, hogy mit jelentene? Hát a felhasználó élethosszáig tartó ügyfélkezelést, kézfogást. Azt, hogy ennyire naiv hogyan lehet valaki, talán soha nem fogom tudni átlátni, megérteni.

    [ Szerkesztve ]

  • totron

    addikt

    válasz Hi!King #55 üzenetére

    Trú. :R

    (#51) Chaser, kezdetek = ősrobbanás. .....és a végtelenbe tart - az egó kedve szerint örökké élne, csak leaszik alatta a hardver - kijön itt a filozófia. A nagy számok törvénye kifejezés alá is begyűrhetünk még egy jelentést. A flipperkorszak jut eszembe, mikor az egésznapban való megfáradtság után a 800.000.000 pont kellő elégtétel tudott lenni az élet nehézségeivel szemben és helyére billent a világegyetem egyensúlya a játékosban. De a kvarcjáték is 9999-nel akadt ki. A szcientológusoknak is van a hülyekiképzés során ide vágó módszertanuk: "érintsd meg a falat", vagyis menj el a falig (ide-oda kell pingpongozódni 2 falfelület között, szóval emberhez abszolút méltó). Ami fal nem is létezik, mert vár a kriogén kamra, így már egészen merésznek tűnik a vállalás, mindkét részről. Inkompatibilitás mindegy, fizettem érte, nem igaz, hogy nincs nagyfloppymeghajtó ezen a holo-szaron.

    (#50) joghurt, dobozos-letölthető-offlinen feladatra összekattintgatott program esetén mi az álláspont, az elgondolás?

  • totron

    addikt

    válasz szalai112 #58 üzenetére

    Igen, plusz ahogy a torrentkínálat sem a fellelhető/létező kínálat egészét - és itt nem szemétre gondolok, sőt. Van egy olyan pszichológiája is az embernek, hogy ami mellett letette (vagy inkább letetették vele) a voksát, azt tekinti a válogatott, minőségi tartalom terének, vagyis az érdemi univerzum egészének és hát bámulatos mértékű csőlátások tudnak alakulni, megkövülni. Legyen az underground, korsajátos közösség vagy aktuálisan kitalált és pörgetett üzlet modell.

  • totron

    addikt

    Meg aztán az van, hogy felnéztem a magyar scenetorrentekre egy idő után és iszonyatosan felhígult (régebbi önmagához képest is). Lassan nem is értem miről beszélünk. 1-1 csemege levadászható időnként*, de az alapjárati tartalomokádás abban merül ki amit egy tinédzser/fiatalfelnőtt értelmezni tud, az ő platformjuk, műfajuk ugyanis ez, évszámtól függetlenül (így aztán nem túl megpelő a tartalom pozicionáltsága, milyensége).

    *Mondják nagyokosok egységesen hangoztatva (kritikátlanul átvéve), hogy minden oldalon ugyanaz van. Részigazság. Ők annyit látnak, ugyanazokat a slágerelemeket látják. Ettől függetlenül néha érkeznek csemegék, pont az oldalak közti "rejtett" kis különbségekként.

    Azt meg ugye eszünkbe sem jut hangoztatni, hogy minden fent van a torrenten. Nagyon nincs fenn minden, csak jelzem, Discovery jelleggel. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák