Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    őstag

    válasz Dilikutya #46 üzenetére

    Itt most a házimozisok által kergetett magasminőségekre gondoltam képre és hangra vonatkozóan, az ide vágó, hangzatos szabványokat szerintem itt bemutatni senkinek nem kell. A technikailag legjobban megtolt filmek egyben a legbutábbak is. Amiről te írsz, abban csak részben tudok egyetérteni. Az lehet, hogy többfelé van szegmentálás és mondás korosztályban, tematikában, de igazából az van, hogy a például színész is csak annyira tud jó lenni, amennyire a közeg/rendező engedi, az említett konszerneknél pedig van egy nagyon erős, szűk csatornázottság, irányvonal, ami egyben színvonal is, szűk skálán mozognak a produkciók. Ha benne vagy persze nem tűnik fel. Ha kitekintést nyersz, máris de, nagyon de.

    (#47) Candy, jó gondolatok, jogos kérdések. Ide jön még, hogy mit jelent, mit jelenthet a lifetime garancia. Párszor már le lettem szólva, hogy mit jelentene? Hát a felhasználó élethosszáig tartó ügyfélkezelést, kézfogást. Azt, hogy ennyire naiv hogyan lehet valaki, talán soha nem fogom tudni átlátni, megérteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák