Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz DaveNo1 #1439 üzenetére

    A fő gond ezekkel az, hogy nem nagyon szeretek a többségükkel játszani :( Nekem Nova és Zera jön be legjobban, support ritkán vagyok, de akkor LiLi és Malf az, akikkel jó vagyok (BW-hez nincs meg a skillem, az előbbiekkel tudom életben tartani a csapatot, bár egy stun és végük), és bár szeretem, ha Uther van a csapatban, én nem vagyok jó vele. Abathur szintén nem a kedvencem, és Nazeebo-t sem sikerült még megszeretnem. A Warriorok meg sokszor a play makerek, abban nem vagyok túl jó. (Ezért is nem vettem meg még a Nexus bundle-t, mert hiába van benne Tassadar meg Flastad, ha nem szeretem őket annyira, Nova és LiLi meg egyelőre nem tűnnek túl életképesnek. Aztán ha nem jön jobb bundle, akkor lehet beruházok rá, hogy meglegyen a 10 hős, de ezt a pár napot már kibírom. Bundle előtt meg nem költök goldot, nehogy kárba vesszen.)

    Szóval remélem még alakul a meta 13-a után :)

    Dive ever, work never.

  • válasz DaveNo1 #1439 üzenetére

    Hmm a supportba LiLi nem fér be? Szerintem elég durva healt lehet vele kitolni, + a pajzs adás és a shrinkelés képessége is elég jól tud jönni.. /spec nekem jobban bejön, mint Malf/ Ultijáról meg nem is beszélek, a potidobálós az szerintem priceless.

    Tegnap végre az össszes heti hero-val meglett a lvl5. Röviden összefoglalva saját véleményem alapján a herok:

    Diablo: a legnagyobb csalódás. Hatalmas név a blizz játékuniverzumában, itt viszont egy alsókategóriás vmi, kár érte..
    ETC: én élveztem vele a játékot. Szerintem ha skilles player van vele, akkor a stunja miatt a teamfightokat csúnyán tudja hozni a csapat, fun karakter.
    LiLi: az egyik kedvencem a héten. Sok meccset nyertem vele, iszonyatosan durva healt tud kitolni, 2k-ért abszolút best buy. /igaz át fogják még gyúrni a karit idővel, szal a megvásárlása kicsit zsákbamacska/
    Tyrande: nem jött be. Látom a potenciált a stunjában /már ha vki iszonyat perfekt módon tudja pakolgatni/, a bagolyt is ki lehet gyúrni elég durvára, de összességében nálam mégis egy max középszerű karakter érzését kelti. A cloak-os ultiját meg kb teamspeak-es premade csapatnál tudom elképzelni..
    Nova: faék karaker. Jópárszor ki lett itt a fórumban is beszélve, pugban lehet vele aratni. Premade-nél volt tegnap szerencsém látni, hogy ha rámennek, akkor mivel papír elég szépen ki lehet iktatni..
    Jaina: érdekes karakter, de nekem nem megy vele a játék :( Lehet béna vagyok /sőt biztos :DD / de vhogy nem tudom vele normálisan tartani a range-t, így elég soxor halok vele. 2 féle buildet próbáltam, az egyik a curse-os srác nuker buildje a másik a blizzard tápolása, mind2-vel bénabéla voltam, így lvl 6 után ment a polcra. Esetleg ha vkinek van vele tapasztalata, akkor tanácsot szívesen fogadok.
    Gazlowe: nahh ez a másik kedvenc (: Eleinte nagyon nem tetszett, de aztán ráéréeztem és nagyon fun karakter. Nem mondom, hogy belőle lesz a dps király, de megfelelő támogatást tud adni a csapatnak. Én merc lordos buildet használtam, gyakorlatilag a campeket farmolom lvl7-től kezdve szólóban + besegítek ahol kell. A merc campeket szerintem nem sok class van /lehet 1 sincs/ aki gyorsabban szedni ki, mint Gazlo + a merc lord miatt a +50 health illetve dmg sem jön rosszul. Team fightban a gravobombos ultijával pedig elég szépet lehet aratni.

    Nagyjából ennyi a heti tapasztalat. Lassan én is elérem a 40et /gyakorlatilag 4. napja 8+ órát játszom, hogy meglegyen hétfőre :B /, 30k gold felett vagyok, most kezdtem el azon gondolkozni, hogy melyik herokat vegyem meg. Köv héten ha Arthas olcsóbb lesz /vmi ilyesmit olvastam/, akkor azt kp-ból biztos beszerzem.

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák