Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz DaveNo1 #6533 üzenetére

    Én a múltkor ilyen comebacket csináltam Utherrel, Tombon:
    - leadtam 30+ kavicsot, 57/60 volt bent, hárman mozogtunk, de jött a komplett gárda ellenünk, a hülyéi belementek a harcba
    - ellövöm a Divine Shieldem, hogy legalább egy valaki megmeneküljön, elkezd hátrálni, lejár a pajzs és visszafordul :Y
    - utána a maradék kettő is meghalt egyesével a mid fort védelme, eleste során :W
    - lvl19 volt, átgyalogoltak mid keepen (top eleve nem volt), ütik a core-t, már írtam be, hogy gg, de elsőként éledtem, gondoltam csakazért sem adom ilyen könnyen fel
    - bevetettem magam a harcba, az 1/3 hp-s Jaina-t elpárolpgtattam minionokon keresztül, pár pofonnal kísérve, a többieket meg igyekeztem stunolni, éledtek a többiek és meglepetésemre 4-en ottmaradtak, az ötödik visszavonult
    - letakarítottam topról a katapultokat, a többiek is, megnézem a core HP-t: 1%
    - lóra fel, futottam befizetni a maradékot, majd futás a bosshoz, pingeltem és már csak abban reménykedtem, hogy van annyi eszük, hogy jönnek segíteni
    - jöttek, bosst bekísértük, top keepjük viszlát, ggwp
    - persze írták, hogy epic comeback, persze, nincs mit (Sylvanasnak volt több hero damage-e nálam), utána még partyba is be akartak hívni, autodecline

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák