Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike Farrel

    tag

    #835 hsz-re ment volna a válasz, csak béna vagyok :)

    Maga a fűrésztárcsás darabaló se sokkal drágább, mint a tárcsa amúgy. Én most vettem decemberben, mert bejött egy 12 méteres korlát, ahol sok volt a szög vágás és mivel a sima 350-es koronggal működő darabolóm csak 90 fokra képes ráadásul a sorja is nagyon nagy, és még 380-as is, így kellett valami amivel helyszínen is gyorsan és hatékonyan lehet vágni szögeket, meg itthon is. Dewalt gépet vettem, az volt akciósan 142K. Maga a szög állítás nem annyira pontos, sőt valamennyire körülményes is, de mivel főállásban amúgyis CNC-ket programozok gyártottam hozzá etalonokat így már nem kell a fok beálításokkal sokat szórakozni. Maga a gép amúgy frankó, sorja szinte semmi, pontos is, maga a tárcsa csak 1,65mm széles, meg ezt legalább tudom magammal hurcibálni mindenhova, mert 220-as. Hátránya talán annyi, hogy van egy minimális ráhagyási szélesség, mert sajnos ha túl kevés van ráhagyva akkor a leeső beszorul az alaplemezbe a tárcsának kivágott hely és a tárcsa közé (sajnos gyárilag indokolatlanul széles férőhelyet hagytak).

    [ Szerkesztve ]

    Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

Új hozzászólás Aktív témák