Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz gyula91 #414 üzenetére

    En válaszolok, de nem fog tetszeni:

    En személy szerint kiraktam az utcara egy ilyen heggesztot mert annyira silány a minősége. NEM állítom, hogy En vagyok a heggesztes csimborasszója, de NEM tudtam értelmes varratot készíteni vele, pedig a tobbivel siman ment(MIG hagyomanyos vedobevonatos).
    Pajzs teren egy jo fejpajzs segit foleg ha automata, TUDOM sokba kerul(kb 20E ft korul mozoghat ha Ausztraliaban ennyiert megkaphatom akkor ott sem lehet dragabb), de a legnagyobb baj amit irtal a kismegszakitorol. Mert nem az a baj hogy 10A-os hanem az a teny amit ved(vezetek a falba). Akkora lehet a feszultseg eses ami mar magaban limitalo tenyezo, erre jon maga a teljesitmeny hianya...

    Ha ilyen koromenyek kozott akarsz tanulni az nagyon kemeny es fajdalmas lesz, HIDD el.
    Arra osztonoznelek probalj meg bekereckedni a volt TSZ-be(nemtom merre lakol) es ha megkered az uj tulajt hogy ez lenne a szived vagya lehet meg segit is, de lehet eleg a "karbantartokkal" beszelgetni egy kis varratkesziteshez. Egy rendes helyen ahol megvan a hatter, egy jo oreg dinamoval is olyan szepeket lehet heggeszteni akar egy kezdonek is, hogy megjon egybol a kedv :)

    Es ez a legfontosabb
    A tobbi gyakorlas meg hat ahogy irtad megvan a "Hatter"

    Sok sikert es sok boldog Varrot km-t kivanok

Új hozzászólás Aktív témák