Új hozzászólás Aktív témák

  • setup

    tag

    válasz H-Zol #2921 üzenetére

    Ne is mondd! Tegnap öntöttem még lakkot a fém alá, hogy jobban tartson. Éjjel a fűtőtesten volt. Kikötött, most szereltem össze. Így lett már gázra kötve is jó végre valahára, de előtte még ma újra megsz.patott:

    Van ez a porzáró vacak a pisztolycsövön, aminek csak az egyik oldalon van széles válla (ez is milyen már?). Ez egy sima szivargyűrűként össze-vissza tud vándorolni a pisztolycsövön, aminek a töve a gázszelepbe van betekerve.
    Naná, hogy ez egyszer ma elfordult nekem ez a szivargyűrű az összerakás közben. Csak egy icipicit éppen csak annyira, hogy a széles vállának a sarka eltolja a csövet a műanyag burkolattól és így összerakás közben 1 milliméterrel odébb lökje a cső a gázszelepet és nem kapcsolt emiatt a kapcsoló.
    Összerakom, a gáz végre tökéletesen jön, de most meg nem kapcsol. Mondom ezt már tényleg nem hiszem el.
    Aztán újra szétszedtem és észrevettem ezt az átok gyűrűt és végre valahára már gázra kötve is jó lett:
    Ha picit nyomom nem kapcsol, de jön a gáz, jobban nyomom kapcsol és erősebben jön a gáz is.
    Heuréka B+, de ezt ha 10x cseréltetem ki gariban ez akkor is vacakolni fog házi kókányolás nélkül. Mindegy már, így legalább, hogy fém a fémmel találkozik még az is lehet, hogy tartós lesz, már ha szelep nem kezd el engedni.

Új hozzászólás Aktív témák