Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz aerosmith #83842 üzenetére

    Nem, nem úgy lehet, hanem ha sok időt töltesz el vele. Tiszta szerencse, hogy HSReplayen az egyik legmagasabb winrate-ű Dragon hunter egy darab legendet se tartalmaz, de persze ez a hozzáállás nem új, mikor kezdtem én is ezt hittem, aztán olyan fél év után rájöttem, mikor már voltak lapjaim, hogy valójában csak nem vagyok elég jó játékos. Amibe beletartozik az is, hogy tudom, mikor nincs esélyem a matchupban. Nyilván egy csomó top pakli 8K+ dustba kerül, de ez mindig így volt, ettől még nem Pay2Win, mindig voltak olcsó paklik, amikkel lehetett haladni.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • F-ECT$

    titán

    válasz aerosmith #83842 üzenetére

    Az átlagos deck költség megnőtt az elmúlt években, illetve kevés a nagyon olcsó deck is, de ez nem jelenti azt, hogy csak drága deckkel lehet legendnek lenni. Amivél én most eljutottam Legend rankig, abba 2 legendary lapot kell craftolni, és ahogy fogtunder is írja, van pár deck, ami viszonylag olcsó: tempo dh (2 legendary), spell druid (0 legendary), face hunter (0/1 legendary), murloc pala (1 legendary), totem shaman (0 legendary), pirate wari (1 legendary).

    Bár tény, hogy frusztráló úgy kikapni, hogy körökön át kapod az arcodba a legendary lapokat és úgy tűnik, hogy önmagukban azok megnyerik az ellenfélnek a meccset, de megfordítva is igaz: ha egy olcsó deckkel leversz egy drága decket, az még édesebbé teszi a győzelmet.

    A Gold 4 egyébként bár középmezőnynek tűnik, valójában a játékosok ~80%-nál már jobb vagy. Hány meccsed volt eddig a hónapban kb?

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák