Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz F-ECT$ #44882 üzenetére

    Játék függő, de van ahol 60 euró a Season Pass, ami gyakorlatilag csak annyi, hogy teljes értékűvé teszi a játékot: Jó példa erre a Battlefront, a játék maga csak 60 euró, de úgy erősen Demo kategóriás a cucc, ha megveszed hozzá a Season Pass-t, már ott is vagy, hogy 100 euró és értelmes társak nélkül nem fogsz 100-200 óránál többet beletenni a játékba.

    Talán a CS-t tudnám csak ár értékben legyőzhetetlen kategóriába rakni, ahol akcióban 5 euró a játék és a továbbiakban csak tapasztalatra és gyakorlásra van szükséged. Hiszen az összes content amit kiadnak hozzá csak vizuális jellegű. Az összes eddigi Operation is csak + mapokat adott, de azokat is tudod játszani anélkül, hogy megvennéd a kieget. Szóval a Valve-ről ilyen szempontból példát vehetne a Blizz. Pedig előbbi cég sem arról híres nem szeret bevételt felhalmozni.

    Persze teljesen más a két játék kategóriája, ezért nem a legjobb viszonyítási alap.
    Egyedül azt sajnálom a HS esetében, hogy unfair mennyiségű dustra lehet visszatörni a lapokat. Ha legalább feles arányban működne a dolog nem lenne 1 szavam sem.

    Vagy ami a másik opció, hogy minden lapot lehessen dustra ÉS goldra betörni. A Dust nyilván azoknak lenne jobb akiknek 1 konkrét lap kell, a gold meg a kezdőknek, mert nekik nem is az a lényeg hogy nyissanak 1 legendet, hanem hogy a sok commont és raret begyűjtsék.

    Példa kedvéért, mondjuk egy commont be lehetne törni 5 goldra, egy raret 20-ra, egy epicet 70-re, egy legendet pedig 200-ra. Én úgy gondolom, hogy ez megoldást jelenhetne a kezdők problémájára, nyilván pénzügyileg annyira nem jó, mint a jelenlegi fos rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • saen

    veterán

    válasz F-ECT$ #44882 üzenetére

    Megnéztem a statisztikáimat, gyors paklival 5 perc körül van egy játék, lassúval 10. Persze nem azt mondom, hogy nincs hosszabb meccsem, de ha az ellenfél aggro én meg control, ott nagyon hamar eldől a meccs és elég sokan játszanak aggresszív paklival.

    Az árat egyébként tudja Blizzard variálni, ha megnő a kibocsátott lapok száma a legend meg epic ritkaságban, az meg tudja dobni rendesen a szükséges packok számát. Azonban már most is olyan sok a legend, hogy szerintem csak akkor tudják ezt megtenni ha az össz lapok számát is növelik és nem 130 lap körül lesz egy expansion, hanem mondjuk 200. Ezt meg előre nem tudjuk. Meg persze adventure is lehet majd 16 szárnnyal és akkor brutál drága lesz :)

Új hozzászólás Aktív témák