Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz ígyvanferi #2060 üzenetére

    kis utana olvasassal (ami a rendszer gazdaknak koszonhetoen erossen szurt :) )
    11441 lap van magicben (ha jol gondolom ez a legpopularisabb), es 12millioan jatszak sac/kb...azert van piaca a dolognak...raadasul most a tabletek, okostevek, konzolok megnagyobb piacot nyitnak egy ehhez hasonlo jateknak (nem is beszelve arrol, hogy szerintem konnyeden osszemoshatjak a wii-tol a hardcore pc felhasznalokig a kozosseget) persze mar akkor voltak tiltott lapok ("tier"-nek hivtak talan akkor a kiadosakat tier1, 2, 3stbvagy minek), mikor meg hebe-hoba jatszottam a cimbik deckjeivel.

    Arra akartam utalni, hogy bizony lehet balancolni, es a grafika meg aztan vegkeppen nem gond. Vtes-ben arra is van energiajuk, hogy egyazon lapnak tobb kepet rajzoljanak (frissitve ha ugy tetszik). Persze vannak szinte hasznalhatatlan lapok, de ha ligabesorolas van, akkor ez sem lehet gond....itt meg a hardcore jatekosok unnak majd ra a dologra (pedig komoly penzt ok is csepegtetnenek bele)

    meglassuk amondo vagyok.
    a 247lap az kb a nulla...mananyerobol tobb van szerintem magicben :D
    magicben (sajnalom, hogy ezzel peldalozok, mert amugy kocajatekos voltam, ahogy lotr-ben, es legendben is...mondjuk azt tenyleg csak erintoleg ismerem) is vannak egyazon tulajdonsagu lapok kulonbozo grafikaval

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz ígyvanferi #2060 üzenetére

    Abból a plusz kettőből is csak a gold verziót nem lehet megszerezni craftolással vagy nyitással.

    (#2068) kovsol: most nézem, hogy paladinnak csak avenging wrath van. Ez jó, ha csak kevés és kicsi minionja van az ellenfélnek. Viszont akkor próbálnék olyan minionokat betenni, melyeknek jó buffjaik vannak más minionok részére, de akár még 1 spellbreaker is jól jöhet.

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • Kanczy

    veterán

    válasz ígyvanferi #2060 üzenetére

    "Kizártnak tartom, hogy akár évek múlva, de lenne majd 200-300-féle kártya egy kasztnak."

    Hát, pedig a wow tcg megcsinálta, szóval az univerzum és a lore nem akadály.

    "Nincs is ennyi Warcraft karakter."

    A legendaryken és a herokon kívül gyakorlatilag nincs tulajdonnév a játékban.

    "Azt sem hiszem, hogy egyrészt ennyit megfelelően lehet balance-olni, másrészt értelmes grafikát, nevet, dizájnt tudnának ennyihez készíteni."

    Ha többé-kevésbé sikerült a cirka húsz éves Magicet balancelni úgy, hogy nem tudtak lapokat effektíve megváltoztatni (csak banolni), akkor egy számítógépes játékot is lehet.

    Ha pedig nem akarnak ötezres lapkészletekkel hokizni, akkor bevezetik a blockokat. Pl. ha kiadnak egy új kieget, elévül a hárommal ezelőtti (nyilván az ennél régebbiek már előtte kiestek a rotationből), és nem lehet az onnan való lapokkal játszani, csak bizonyos játékmódokban.

    A grafika, dizájn, és név pedig már kész, ismételten a wow tcg-nek köszönhetően.

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Új hozzászólás Aktív témák