Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz Imco #14680 üzenetére

    Nem tudom mért mennék hozzád?!
    Amint írtam a vinyóm Free-fall sensoros azaz érzékeli a szabadesést és akkor parkoló állásba teszi a fejet! Ugyebár ez kisebb mozgásokra nem reagál ezért kell "jól megrántani"
    Nehogy azt híd h földhöz basztam vagy ilyesmi csak épen h a szenzor kapcsol-e azt ellenőriztem mert ha elolvastad volna amit írtam előzőleg akkor talán levágtad volna h gyanakodtam a szenzora is és tuti h nem az teszi.
    Nem szeretem ha hülyének néznek!
    Tudom miért kattog mert állandóan parkolóba teszi a fejet, és ezt szeretném megtudni h miért csinálj és hogyan lehetne megszüntetni?
    Nem megoldás erre a problémára a WDidle3 sem. próbáltam!
    Tehát nem azért kértem itt segítséget h valamelyik szavamba belekössenek és ahelyett h a kérdésemre válaszolna valaki ezen lovagoljon!
    Lehet h kicsit félreérthető volt a rángatásos téma, de éppen csak annyira mozgattam meg h a szenzor érzékeljen, és mint mondtam már ez a Free-fall sensor megfelelően működött, nem emiatt csinálgatja!
    Remélem így érthető voltam.

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz Imco #14680 üzenetére

    Már eljutottam arra a szintre h ha kattan akkor nézem is a smart-ot és bizony minden egyes kattanás után nő az érték!
    De mellékelem a HD sentinel képet is:

    Nem hinném h a win kapcsolgatja, elvileg a rendszer vinyót nem kapcsolja le és ha mégis így lenne akkor nem a win betöltése után kb 5 perc után csinálná szerintem.
    Azért köszi az ötletet!
    Esetleg más ötlet valakinek?

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz Imco #14680 üzenetére

    Két rendszer van jelenleg a laptopomon: win7x64 és XP SP3
    Mindkettőnél beállítottam az energia gazdálkodásnál a vinyóra vonatkozó dolgokat és így már szinte nem csinálja win alatt, bár xp-nél amúgy sem nagyon csinálta.
    Viszont mind két op rendszernél ha lekapcsol/elhalványodik a kijelző vagy megy a képernyőkímélő akkor növekszik ez a smart-os érték!
    Ez mért van, esetleg valamit be kéne még állítani?
    Az is érdekes ha a régi vinyót ami usb rack-ben van usb-n rádugom a gépre az ennek ellenére is növeli ezt a smart-os értéket, sőt ha az asztali gépembe dugom akkor is!
    Az asztalin is win7x64 van, uh tuti h a win-ek köze van ehhez!
    Valami ölted van erre?

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Új hozzászólás Aktív témák