Új hozzászólás Aktív témák

  • eobard

    csendes tag

    Ssziasztok!

    Probléma merült fel a merevlemezemnél, nem tudok bootolni, ha meg elindul akkor is lefagy, szinte semmit se lehet csinálni. Éppen böngésztem neten amikor meghallom, h a vinyoban a lemezek pörgése leáll 1mp-re, aztán újra forog és aztán újra leáll es így tovább. Ez dolog egyszer már megtörtént januárban, de akkor nem tudtam biztosan h a hddm a hibás e, sokan mondták h szar a tápom lehet h ezért is sz*raxik(codegen 400w, pls ne ez legyen most a téma, lefogom cserélni!!). Elvittem az ismerősömhez a vinyot, ő berakta a gépébe. Csak nagyon nehezen akkarta betolteni az adatokat, illetve minden letörlődött róla, pedig nem is formáztuk. Újra kellett rakni a windost, a hdd sentinel azt jelzi h van 1 hibás szektor 98%kondíció. Olyan 2014 októberében vettem. Most annyi a különbség h berakom a Windows telepítő cd-t és nem enged telepíteni. Kivalasztom h hova akarom az operációs rendszert, kiír egy error üzenetet és eltünnek az opciók, mintha nincs is benne a vinyom. Kábeleket megnéztem, stabilak. Mielőtt visszaviszem gariztatni tudni szeretném h pontosan mi a baj vele.

    wd5000aakx
    ez az egyetlen vinyom ezért nem vittem a szervizbe télen, mert ha több honapon át javitgatják, akkor nincs gépem.

    Mobilról írtam nézzétek el a hibákat. Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák