Új hozzászólás Aktív témák

  • Kevinmaster

    tag

    Sziasztok!
    Egy másik topikba már beírtam a gondom, de itt nagyobb a pörgés. Szóval:

    Leírom a problémámat, hátha valaki már tapasztalt ilyesmit. Kb fél éve vettem egy Samsung HXMU016DA usb-s külső vinyót, egy ilyet
    Eddig minden simánt ment hoztam-vittem, nem volt probléma, tette a dolgát. Aztán mostanában furán kezdett viselkedni. Bedugtam az asztali gépem egyik hátsó usb aljzatába, és totál megbízhatatlanul viselkedett, alig ismerte fel, a mappákat ezer év múlva listázta ki, aztán két filmet fel akartam tenni a belső meghajtóra, akkor meg kiírta nekem, hogy 260 óra van hátra. Aztán leállítottam, és le is fagyott az egész rendszer. Akkor kihúztam hátulról, és bedugtam az egyik előlapi usb kivezetésre, és semmi baja, ugyanúgy pörög, mint máskor, másol vígan.
    A legújabb meg ma történt: az egyik mappa tartalmát (persze pont a filmeket, mi mást) nem hajlandó kilistázni, nem látom a fájlokat. A lemez foglaltsága nem változott, tehát valószínűleg ott vannak, csak nem látom őket, mást meg meg tudok nyitni (pl. word doksikat)
    Mik ezek? Ti láttatok már ilyet? Persze vissza nem viszem egyelőre, mert ez a "hol működik, hol nem dolog" mindig veszélyes, pont akkor szokott működni, mikor a boltban állok, és probálják a szakik

Új hozzászólás Aktív témák