Új hozzászólás Aktív témák

  • Nudlika

    csendes tag

    Problémám a következő: Adott 2 HDD a gépben, egy Seagate 250Gb-os, illetve egy 750 Gb-os Samu. Ez eddig oké, mindkettő Sata 2-es. Nos, a Seagate vinyó nyáron lesz 3 éves, azóta gyűlik az adat rajta össze vissza, párszor volt formázva. 3 partíció volt rajta mindigis. A másik vinyó pedig 2 partícióra volt darabolva. Ez eddig szép és jó, gyűltek az adatok, azonban ma a Windowsom megadta magát, így reinstall lett. 64 bites Win7 helyett egy 32 bites XP professionalt telepítettem, először service pack nélkül, majd SP2-vel.(hát igen, hülye fejemmel nem vettem észre hogy rosszat telepítek). Mikor telepítettem az első XP-t, a gép látott mind két hdd-ről 2-2 partíciót, a meglevő C)D)E) partíciókat, illetve a 750-es vinyóról egy 80 GB-os formázatlan területet. C-t leformáztam, tettem rá a windows-t, felment minden szépen, de semmi. A többi meghajtónak nyoma sincs. A gép mindkét winyóból, 130 Gb-ot lát, és semmi mást. A 80 Gb-os partícóit pedig leformáztam, gondolom valamelyik elveszett partícióból került oda. Nos, a kérdésem az, hogy hova tűnhetett az a cirka 650-700 Gb-nyi adatom, ami elveszett ezzel. Valakinek valami ötlete?

    Szerk: A gép már látja a maradék helyet is, csak azt is partícionálatlan területként. Adatvesztés FTW

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák