Új hozzászólás Aktív témák

  • siriq

    őstag

    Hello

    Hiszitek vagy sem de nekem csak 1 vinyom nem volt ami kotodott volna a maxtorhoz, az elso vinyom. Igazan marka hu vagyok. Most is kivarom amig megjelenik a piacon az 500 as vinyojuk(megjegyzem mar regen esedekes lett volna a vasarlas , szinte etalon a maxtor, szamomra es no flame).Az hogy en emelnem meg az arakat??:D Ketlem 8 eves koromota nyomom a szamitastechnikat de eddig csak en fizettem ra es nem forditva. Itt van eletemben egy lehetoseg amit most mar nyugottam megmondhatom legalisan ki tudok aknazni(mert a powermax tegnap teszteles kozben hibakodot produkalt oromomre termeszetesen:DD). Eddig ha jol emlekszem gariban csak 1 tapot sikerult kicserelnem, ez most a kovetkezo remelehetoleg. Rengeteg penzt eltapsoltam mar a maxtornak miert is baj az ha kihasznalja valaki esetleg a lehetoseget?Megegyszer megemlitem legalasian mert megvan a varva vart hibakodom:D.
    Ennyi.

    Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Új hozzászólás Aktív témák