Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    hi!

    lsassan-lassal qúúúva anyázni kezdek... :(( :((( :DDD

    nah, tényállás:
    előszedtem újra az 1. hsz-ban linkelt, szerintem a maga nemében páratlan és tökéletes dxva, cuda leírást. :C :R

    win7, mindkét gépen minden ok,
    mkv mpchc dxva ok
    bd total media ok

    32xp,(most állítottam újra, klite likvidálva, friss mpchc, coreavc 2.0, ac3)
    mkv
    - mpchc dxva és cuda, ahogy akarom ok
    - bs player cuda ok
    bd
    - power dvd7: h264, mpeg2 ok
    - power dvd8: h264 ok, (csak agyonherélt bd verzióval, de jobb dxva hatásfok!)

    de!!! :((

    a tetűűű vc1 bluray power dvd 7-ben a gyors jeleneteknél bekockázódik.

    32 xp alá pedig a total media 3 feltelepíthető, de indítás után mindkét stabilra tesztelt gépem os-e összeomlik és retestartol. utánaolvastam, és másoknak is van ezzel problémája. konkrétan az Arcsoft.TotalMedia.Theatre.Platinum.v3.0.0.38

    a mpchc a leírtak szerint van beállítva, de ugye bluray-t megnyitni nem lehet vele, csak a stream mappából amatőr módon berángatni a filmet tartalmazó m2ts-t. de vc1-nél még így sem megy, azaz el sem indul. bsplayer-en a hang lejátszása elindul, de a képablak fel sem jön. több vc1-es bluray-t elővettem, 1 kivétellel mindenhol ez a helyzet.
    a kivétel: Coraline és a titkos ajtó.
    mpchc elindul, de angol hangsávval, váltást meg sem engedi, a magyar sávot eldugja.
    bs player magyarul indul, de szokásos módon a kép ablak elő sem jön.

    egyszerűen körbejárok, és xp alól nem bírom rendesen lejátszani a vc1 bluray-t....
    vagy kép nincs, vagy bekockázódik, vagy magyar hang nincs, stb....
    és ahhoz, hogy most meg tudjak nézni egy vc1 bd-t, le kell állítanom csomó alkalmazást, gép kikapcs, hogy be tudjam dokkolni a win7-es winyót, újraindít, azután meg vissza. vagy bekapcsolhatoma nagygépet, aminek a vetijei túlvisítanak mindent.

    az igazi megoldás az lenne, ha a total media-m nem omlasztaná össze az xp-met...

    minden hozzáértő tanácsot szívesen fogadok, csak a meg kell válni az xp-től, és használjak kmplayer-t féléktől meg lehet kímélni... :D :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák