Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz Fandango #21653 üzenetére

    Sikerült megoldani, leszedtem egy 32 bites cinemat, és feltettem a jelenlegi 64 bit-es helyett.
    Mostmár be tudtam állítani a madVR-t. (megj: nagyon komoly a képminőség a korábbihoz képest:) )

    Viszont az összefoglalót végig olvasva, a további beállításokat is megcsináltam, nekem egy DELL 7537 (i7 4510U, 8 Gb ram, GT 750M 2 Gb) gépem van FHD kijelzővel. (gondolván elég erős a gépem hozzá)
    Viszont ha a Crtl+J előhozva a statot megnézve, látom hogy a "dropped frams" van hogy felmegy 12..23 ra is, és ott marad..

    -Ezt hogy lehetne lentebb nyomni, azt olvasom hogy 10 alatt kéne lennie. (egyébként hiába kapcsolom ki a további finomítás beállításokat, nem változik)

    -Illetve a h264, 8 bit 4:2:0 -> NV12, 8 bit, 4:2:0 [DXVA2]...ezt fentebb lehet venni? (mintha vbalahol láttam volna)

    -Illetve ezt a pontot nem tudtam megcsinálni:

    "4. Egy videó lejátszás elindítása után a tálcán megtaláljuk a madVR-t, ahol a Devices menüpont alatt az akadásmentes lejátszást támogató kijelzőnk Display modes almenüjére kattintva megjelenő ablakban a List all display modes madVR may switch to szövegdobozba másoljuk be a következőt: 1080p23, 1080p24, 1080p50, 1080p59, 1080p60"

    ezt mégis hogy? nekem ott csak ilyen kijelző típusokat lehet választani...

    jelenleg a filmnél a statnál azt írja 59,99944 hz ír.

Új hozzászólás Aktív témák