Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz negyven2 #8695 üzenetére

    Legjobban nem az árazás húz fel (bár szerintem a 4k-s csomag drágább lesz mint a mostani kedvezményes), hanem az üzlet politika, hogy ők is meglépik azt, hogy a 4k-ért külön fizetni kell, nem tetszik ez az irány. A problémám az, hogy a többi extra dolog egyszerüen sem itt sem a netflixnél nem érdekel, 1-2 képernyő + 4k és reklámmentesség nekem teljesen megfelel, a mostani itthoni árazássokkal mindenre is előfizetek (ok, netflixet ketten fizetjük) és szinte teljesen leálltam a virágboltban vásárlással (inkább megvárom amíg 1-1 film felkerül valahová), de a várható változások engem abba az irányba fognak elvinni, hogy teszek a kedvezményekre és az állandó előfizetésekből időszakosak lesznek, amiből meg majd az lesz, hogy megint elkezdek virágboltba járni, ami nekik bevétel kiesést nekem meg kényelmetlenséget jelent.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák