Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz #94529552 #37648 üzenetére

    valoban ha belejavítanak szétszenek valamit ami nem rendeltetésszerü szétszerelés ( pl nálunk a szagelszívó drótszövet szürőjét táblástól ki lehet szerelni takarítás céljából, ilyenkor az egész belső lemezburkolat hozzáférhető, a benne léávő világítótestek is igy cserélhetők., Ha egy nem létező anya helyére odateszek ( mivel hozzáférek, látomis a lyukat) egyet és belehajtom a csavart és kész a rögzítés, az utolag meg sem állapítható. nem látható nyoma sem. Ha viszont ráhegesztem, mint a gyárit, akkor az már látszik és az már ok lehet a hivatkozásra ( bár tudjuk hogy nem attol fog leégni a motorja, nem attol ragad meg a kapcsoloja).
    ha letört az anya annak is látszana a nyoma, de jelen esetben semmi nem látszik ha lecsavarozzák.
    Ettől függetlenül jogos az elvárás hogy legyen jó, ha nem az akkor cseréljék.
    A körülményektől is sokk függ. Én biztos, hogy ha megoldható, belül hozzáférek ( kézzel elérem a csavaranya helyét) akkor teszek oda egy anyát ( mert az uristen se mondja meg később hogy ezzel belejavítottam, nincs nyoma ) és fel van szerelve. mert ,
    Ez nekem egyszerűbb lenne, mint elvinni kocsival megint a mediamarktba ott elbszni egy órahosszat hogy cseréljék ki, magyarazzam hogy mi a bánatom vele stb autozgassak oda vissza egy ezresért ,az életemből elvesz 3 órahosszáz, miközben egy 8-as anya 5 Ft és az egész utánajárásra forditott idö ötöde alatt kész vagyok vele És mivel egyszer kell felszerelni az életben csak , a rendeltetés szerinti használatban nem gátol.
    Van azonban, aki nagyon jó szakember másban, de szerelésben nem annyira, aki ilyen tipus, az tényleg ne variáljon semmit, hanem adjanak másikat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák