Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Integra #959 üzenetére

    Köszi, de pontosan olyat nem tudunk venni, egyrészt mert csak felültöltős fér el a fürdőben (kicsike), másrészt 6 kiló azért elég sok, a normál 4-5 is elég lesz, ráadásul én kifejezetten a felültöltőst kedvelem. De láttam okos Bosch-t abból is többfélét szerencsére. :)
    A mostani Indesitet meg a korábbi Fagort utálom, mindegyiknek bepenészedett az öblítőtartója, pedig egyiknek sem én voltam az első használója (albi, de előtte a tulajok használták mindkettőt), tehát legalább 3 felhasználónál ugyanaz jött elő. Ráadásul szétszedhetetlenek és tisztíthatatlanok, talán endoszkóppal menne a dolog... :U

    Szerintem valami ilyesmi lesz, bár a kódok között nehéz kiigazodni. :) Mosásnál 60, centrinél 75 dB az mennyire számít normálisnak vagy halknak? A csendesség szempont lesz, mivel a fürdő a lakás közepén van... Ahogy néztem, olyan 100k magasságában vannak árban, kb. erre számítottam.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák