Új hozzászólás Aktív témák

  • Surda-

    őstag

    Kis összefoglaló a Samsung WF60F4E0N2W/LE -ről és szerintem tök ugyanez lehet a WF60F4E0N0W/LE -nél is.
    A kettő közt úgy tűnik csak centrifuga gyorsaságban van különbség.

    Pozitívum az előző gépünkhöz képest,hogy nagyon nagy az ajtaja,sokkal kényelmesebben lehet bele pakolni.
    Ötletesen, van egy V alakú mélyedés az ajtónál lévő gumiban, ami visszavezeti a vizet a dobba, így nem áll ott a víz,nem penészedik.
    Nagyon egyszerű kezelni.

    A hangja kb ugyan olyan,mint a réginek, nem halk,de nem is vészes szerintem.

    Negatívum:
    Eddig egyetlen negatívuma van,de az nem kicsi: a legrövidebb teljes értékű mosás 72 perc.
    Ez marha sok szerintem.
    Van 15 perces program, ami viszont kevés ,hogy jól kimosson , illetve két rövidebb program : "kézi mosás" 34perc és gyapjú 51perc.
    Azonban "kézi mosás"nál a max centrifuga 400, így utána be kell indítani egy centrifuga programot, gyapjú programon pedig max 1,5 kg-ot ír a használati és csak finoman "keveri és áztatja" a ruhát, ráadásul ott is max 800 as centrifuga van.
    Nem értem miért nem lehetett belerakni egy 30-45perces mosás programot,vagy miért nem lehet az időn rövidíteni, ez így elég szívás. :O

    [ Szerkesztve ]

    "Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

Új hozzászólás Aktív témák