Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz spiky03 #25406 üzenetére

    Mutasd meg, hol írtam, hogy csak az olyan filmeket szereted?
    Ráadásul hasonló az ízlésünk, amiket felsoroltál, azokat szívesen megnézem többször is.
    Viszont egy Emlékmásért 100 forintot sem adnék, nemhogy megvegyem BD-n.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • zolaas

    senior tag

    válasz spiky03 #25406 üzenetére

    Hát emberek, ha már ennyire favorizáltátok csak nekiveselkedtem mégegyszer. Hááát... ezt kb 30 perc alatt leadtam volna vmi poszt sci-fi sorozatban...történet? van? De minek...én szégyenlem magam, mint aktív könyvolvasó, hogy egy ilyet lefordítanak...könyvben is bűnszar lehet.

    Említettél egy filmet amire hasonlít, kapásból nem jut eszembe, de ha nem láttam már vagy 15 féle feldolgozását ennek akkor egyet sem. A 80-as évek végi "B" kategóriás (VHS) Video klubokban adott filmekre hajaz, amit félrészegen néztünk bambám...., de tényleg baromira emlékeztet az egész. És akkor egy konkrétum ami után tényleg jól feldobott a film, majdnem leestem a székről...a henteslegény megmutatja mennyire frankón tud álcát készíteni, erre kurva jó jelenetsort lehetett volna építeni, ehhez képest 2 mp, azt semmi sokkkkk...kész voltam:D Végig az vártam, h na majd most...vagy ott a szerelmi szál. Istenem lehet ennél gagyibban banálisabban megoldani vmit? Elhiszi ezt a szart vki egyáltalán?? Úristen, van a gyerekkori barát, akitől elviszik mariskát, majd jól összerakják a henteslegénnyel, (akivel mellesleg ellenfelek ám!), majd voilá....prix prax prux és lőn csuda egymásba szeretnek és mindenkit legyőznek (nem mellesleg, micsoda jelenetek, ha már akciófilm....minimaxon több a gyilok, és ötletesebb halálok) megnyerik a versenyt azt mehetnek haza gyereket csinálni, akik mehetnek újra versenybe:DDDDD Ez mi a f@sz akar lenni??? Nahát akkor ezennel kijelentem, hogy vagy én vagyok izlés ficamos vagy pedig te:D

    Kérdenem, mi a jóisten tetszett ebben a filmben? Ha nem akarsz ne válaszolj, de tényleg érdekel, és nem sértegetni akarlak vagy ilyesmi.

    Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

Új hozzászólás Aktív témák