Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Joshi #25051 üzenetére

    Hibákról egy szót sem ejtettem, tévé esetén a kábel képminőségét vizsgáljuk. Elindul a film és váltogatom a bemeneteket. Úgy képzeld el a különbséget, mintha UT50 és ST50 plazmákat hasonlítanál egymáshoz. Nem hibás az UT, egyszerűen szebb a képe az ST-nek. Az a baj, hogy hibát keresel.
    Vagy amikor a tévé tápkábelét spéci elosztóba vagy teszkógazdaságosba dugod. Más lesz, változik a kép, de talán csak nüánszokban, viszont láthatóan. Sok éve a munkám része, hogy 2-3-5-10-20 valami között minőségi sorrendet kell felállítanom, összehasonlító teszteket végzek. Ráállt a szemem és a fülem a tesztelő üzemmódra. Előfordult, hogy valaki állt egy tévé előtt és gyönyörködött a képében. Kérdeztem, látod a hibákat? Csodálkozva nézett rám. Aztán elkezdtem mutogatni, mire kell figyelni és leesett az álla. Nem látta a fától az erdőt.
    Ostobaság lenne egy rendszer vagy az összekötendő komponensek értékéhez képest kiugróan drága HDMI kábelt használni. Ezért ajánlottam a KáCsás madzagot, valamint azért, mert árát felülmúló a minősége. Duplájáért is nehezen találni jobbat.

    (#25077) pr0bi
    Elborzaszt a hozzáállásod, ami sokakra jellemző.
    Kijelented, hogy "nem gondolom", ahelyett, hogy kipróbálnád ingyen, kölcsönkért madzagokkal. Visszabújsz a csigaházadba, nem törődsz a külvilággal, nem akarsz új élményekkel, tapasztalatokkal gazdagodni.
    Legalábbis ezen a téren.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák