Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz VoidXs #165019 üzenetére

    Kifutottam a szerkesztésből, és nem tudok elmenni amellett, hogy mennyivel rosszabb a helyzet, mint gondoltam: a Dragonfly torzítása 10-szerese az U7-nek, és +20 dB a zajszintje. Ezért én nemhogy az U5 árát, de sokkal kevesebbet sem adnék. Ezek már könnyen a hallható területen vannak, és akkor még olyan dolgokat nem is mértek, mint W&F vagy fázishelyesség, valószínűleg mindkettőben katasztrofálisan állna helyt a Dragonfly. Mondanám, hogy az AudioQuest nem tud már újat mutatni, de ez azért tényleg ütött, ilyen rossz számokat talán az alaplapi hangkártyád sem fog hozni, legalábbis az enyém jobb (10000 volt az alaplap, hogy el tudjuk helyezni).

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

  • fehér_ember

    addikt

    válasz VoidXs #165019 üzenetére

    Nagyon nem így vannak ezek a dolgok. Egy cobalt egy fülhallgatóval telóról mennyei élményt tud nyújtani. Sajnos ha fejes kerül rá és kell a combosabb erősítés akkor már romlik a hangminősége, mert oda még nem jutottak el hogy iyen pici méretben az erősítést is rendesebben meg tudják oldani. Természetesen nem minden hulladék telóról lehet normálisan üzemeltetni (általában inkább huawei és xiaomi egyes típusainál vannak ilyen gondok). Sajnos én is a mate 20 pro-m miatt voltam kénytelen fájó búcsút venni a cobaltomtól. Természetesen pc-n semmi gond, de ott az a baj hogy már alapból combosabb erősítésről indul. A fenéért nem oldották meg hogy lehessen legalább szoftveresen egy dac módot is kapcsolni benne, akkor simán jó lett volna hifi elé forrásnak is. Így viszont nyugodt szívvel csak füleshez (nem fejes) merem bátran ajánlani telóval.

    Red-et nem hallottam. A black pedig telóról számomra túl kevés volt egy hidizs dac cable elverte. Viszont ami fura volt a black-nél, hogy laptopról meg jobb volt.

    (#165018) Pöttön
    Vegyél inkább egy Denon AVR-3802-est kemény 40k-ért (persze ha műszakilag rendben van).
    Egy ilyenben a beépített dac is használható.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák