Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyka 2

    tag

    válasz Tamoo #135443 üzenetére

    Maradjunk annyiba elég sok T12-re váltó adta el, mert kevesellte húszonpár négyzetméteren. Pláne refi után. Sarkalatos kérdés, h egy nappaliban mennyire lehet elhelyezni. Mert elképzelhető, h a legfrankóbb helyről beszólná a hallgatási pozíciót. Csak hát ha épp a dohányzó asztal helyére esik akkor nincs mit tenni. Volt nálam 2db T12 25nm-en, Igaz egyben vagyok az étkező konyhával, szóval majdnem 50nm. Igaz egy fél fal elválasztja. Szó szerint fél, magasságban, és hosszúságban is. Szódával elment a 2db T12, de érezhetően a teljesítő képességük határán mozogtak. Ezt én nem szeretem. Persze a Velo DD18 beszólta egymagában is, 22-es hangerőn. :D Szóval azért több ismeretlenes egyenlet, h kinél szól be 25nm, és kinél nem egy T12. Ehhez nem kell extra mély igény. Mindig elcsodálkozom amikor rengetegen csak önmaguk tapasztalata alapján mondják a szent igazat. Pedig rohadtul változnak a hallgatói körülmények mindenkinél.

    Én meg már régóta mondogatom, attól, h zenére közepes valami, attól még über király mozit lehet összerittyenteni. Zeneileg sokkal több fejlődést hoz egy komoly doboz, mint mondjuk mozira. A zenét tudod mihez viszonyítani. A filmek hangjait már kevésbé. Egy kocsi ajtó becsapás hangját elfogadod közepes doboztól is, meg ultra szupertől is. A nagybőgőét viszont nem, ott már elkezdesz viszonyítani rögtön. Sőt egész zenehallgatás közben ezt teszed. A film meg beszippant ha jó, aztán jön a vége felirat. Közepes szettekből pöpec mozit lehet varázsolni. ;) Én így gondolom kb.

Új hozzászólás Aktív témák