Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz Nemir Ombe #126512 üzenetére

    Igaz, visszaolvasva mintha azt írtam volna, valakinek megéri, másnak meg nem, ergo rábíztam a döntést a vevőre (aki mellesleg azt kérdezte, megéri-e a különbség a két cucc között), csak felhívtam a figyelmét egyéb különbség(ek)re/szempontokra is, amely(ek) szerintem fontosak lehetnek. De már megbántam. Mint említettem, szerintem nálad (velem kapcsolatban) ez nem érvekre megy, hiába a rengeteg smiley. Úgyhogy legyen igazad! A két cucc között a legfontosabb különbség a néhány watt meg a két- akkor ezek szerint gyakorlatilag kihasználhatatlan- végfok. A második HDMI out meg annyira általános-a HK-nál végképpen-, hogy tán a 370-es volt az első amin volt, és még a 760-ason sem volt.
    Azzal már végképpen nem akartalak cseszegetni, ha már ennyire visszaolvastál, hogy ha srác szerint a számítógép az optikaiba menne, a TV meg szintén abba menne, azt a 161-esen hogyan oldanád meg az egy db bemeneten? De mint mondtam, legyél te a megmondó, én meg elvonulok csendben, úgyis rengeteg a melóm.

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák