Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz liszi70 #116895 üzenetére

    Te nem az AVA (replika) helyére tetted a Kontaset-et? :U

    Mert ha igen és nem esett össze a hang, ráadásul tetszett is neked, akkor talán el lehet mondani hogy jó a Kontaset, nem? :U Már azért is, mert Te nem egy Belkin túlfesz védős vacakról váltottál, mint én, így hallanod kellett volna "komolyabb visszalépést" hangban. Ráadásul, ha valamit sokáig hallgatsz és rosszabbra váltasz, nagyon észreveszed, jobban, mint pl. a jó irányba történő elmozdulást.

    Summázva: Vagy jó a Kontaset, vagy semmit nem ért az eddigi replika elosztód.
    Ugyanis, ha rossz a Kontaset, de úgy "szól", mint a replikád, akkor az is rossz.

    Érted???? :D

    De felőlem senki ne vegye meg, nekem attól még nem lesznek álmatlan éjszakáim.

    (#116888) BBéci: egyetlen dolgot szerettem volna jelezni, természetesen nem Neked, ( mert nincs rá szükséged ) hogy egy 4700 Ft-os mezei elosztó is sokkal jobb, mint egy, akár több tízezerbe kerülő túlfeszvédős "valami". Nem gondolom, hogy csoda történt nálam, csak a szkeptikusokat szerettem volna felébreszteni, akik szerint a drót-az-drót. Nyilvánvalóan egy többszázezres tápszűrő kb. 4698x jobb, mint a Kontaset, ezt eddig sem vontam kétségbe. ;)

    Az AVA tápkábelt csak azért használtam fel, mert úgy gondolom, a fém kígyóbőr árnyékolás csak nem árthat annyit a hangnak, mint a gyári 3x1.5 mm-es, árnyékolásmentes pvc kanóc. Csak azt ne mondd, hogy rosszabb az AVA kábelével, mint a gyárilag szerelt verzió. :N

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák