Új hozzászólás Aktív témák

  • Peak

    addikt

    válasz Parci #7277 üzenetére

    pontosan ez a lényeg az egészben!
    a hifi komponensek elé kell kötni egy ilyen szűrő/pufferelő vackot, annak logikusan is, fizikailag is van értelme.
    gondolj bele, hogy egy gagyi PC táp mennyi szart pumpál vissza a hálózatba impulzusok formájában, ellenállásban, nem beszélve a nyomi kenyérpirítóról 2000 forintért, vagy a vacak mikrosütők, no meg pl. a digitális kazánok kapcsolóreléje.
    hiába van másik körön, eleve a lakás biztosíték/kapcsolótábláján azok a körök összeérnek.

    én eredetileg úgy csináltam meg a nappali áramköreit, hogy az áramellátást 4 körre tettem, világitás jobb és bal oldal, és falikonnektorok jobb és bal oldal.88 db konnektor van a lakásban falbatéve valami 15 biztosítékkal, körrel. de még igy is annyi fogyasztó lóg egy körön pluszban a hifik mellett ( gigabitswitch, NAS, xbox, medialejátszó, digitális óra ), hogy esetleg valóban elkélne egy szűrő.

    no de ilyenkor jönnek a hifisták, hogy "de hát ők hallják a 230as szűrőt is a rendszerben", én az ég világon semmit se hallanék se vele, se nélküle. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

Új hozzászólás Aktív témák