Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Sziasztok. A véleményeteket, segítségeteket kérném. A ~3x4m-es hálószobánkba a TV mellé szeretnék valami egyszerű, olcsó, és kis méretű 5.1-es hangrendszert, ami azért élvezetesebb, mint a TV kis csicsergői. Belépő szintű, vagy legalább is azt megközelítő rendszerre gondoltam, bőven 100e alatt! A bútorozás miatt elég nehézkesen tudom elhelyezni a hangdobozokat. Kb. 2-2,5 méterről nézzük a TV-t (tudom, ez sok egy 32"-os TV-nél, de ez van) az ágyból, a falnak támaszkodva, ezért úgy gondoltam a szatelliteket a sarkokba fentre tenném valami állványra. Az első hangfalak és a center elhelyezése kicsit bajos, csináltam egy képet, az alapján látható, hogy miért. A SUB az valószínűleg a földre kerülne a szekrény elé.

    Nézegettem az összefoglalóban leírt komplett szetteket, de (ahogy azt egy régebbi hozzászólásban is írta valaki) azok vagy nem kaphatóak már, vagy túl drágák nekem. Használt is szóba jöhet természetesen, ha akadna valami jó. Amiket elsőre találtam, egy Onkyo HT-S3405 59e-ért, vagy ennek csak az 5.1 szettje, HTP-344 27e-ért, illetve egy JBL SCS-178 szett 35e-ért (utóbbi kettőhöz kéne még egy erősítő akkor, illetve a JBL méretben kicsit talán nagy is, de ha el tudom helyezni valahogy, akkor ok). Nincs túl nagy igényem, legyen min. 3 HDMI (DVD lejátszó, media player, STB), illetve tudja a HD hangformátumokat. Örülnék, ha tudnátok ajánlani konkrét típust.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák