Új hozzászólás Aktív témák

  • Fleto93

    tag

    válasz HoryThePooh #55991 üzenetére

    Igazából szó szerint minden műfajt hallgatok, divatzenétől Mozartig - valamint elég sokat filmezek is. A basszust nem bánom, ugyanis van mélynyomóm - a Videotonoknak amúgy konkrétan NINCS hallható basszusa, hiába viszonylag normális méretű mélyhangszórója...:D Szeretném szép lassan fejleszteni a rendszerem, ugyanis teljesen szedett-vedett dolgokból állítottam össze még 15-16 évesen, lényegében fillérekből - bár még mindig jobban szól mint apám 100 körül vásárolt "bögreszettje".

    Ha valakit érdekel így is lehet élni:
    -Yamaha V420RDS erősítő - ezt nemrég vettem, előtte egy LG bögreszett erősítőjét haználtam
    -Videoton DC 2012 frontként - volt itthon elfekvőben, csak membránszélt kellett cserélni
    -Sal 2610C center- ingyen, mert megcsináltam a hangszóróboltos sz.gépét :D
    -Valami Videoton gyárban készült ezeréves kétutas hangszórók hátra - rokonnál voltak elfekvőben
    -MNC bandpass mélyláda JVC mély erősítővel - nagyon olcsón jutottam a ládához, az erősítőt pedig 1500 forintért vettem egy hallott hangszórós aktív mélyből, majd átszereltem.

    Dehát én is tisztában vagyok vele, hogy ez nagyon nem az igazi így, és szeretném fejleszteni szépen lépcsőzetesen dolgot - ehhez minden jótanácsot szépen megköszönök!:D -, és ha jól gondolom akkor a frontoknál lenne érdemes kezdeni - gondolom a Mission minőségben elég nagy ugrást jelentene.

Új hozzászólás Aktív témák