Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz MaTTeS #20786 üzenetére

    Volt veszprémi kollégám, de most volt tulajdonos váltás, már nem használhatják az autókat :(( Szerintem DPD, GTR, vagy Posta futár lesz a legolcsóbb. Most csinálom a kalkulálást, 20 db 120*60*5 panelre. Posta futár, 50e ft-ig értékbiztosított, sima feladás: 2418 ft, ami Postától Postáig szól, de nekem nem gáz elmenni érte, teherautóval vagyok. Ha törékenyként kérjük, akkor 2976 Ft. A maximális magasság 200 cm, eddig ugyanennyi a szállítási költség, ami 40 panelt jelent. Tehát 40 panel esetén, ~75 Ft/panel a fizetendő költség, amit részarányosan szét lehetne osztani. Lehetne csinálni egy közös rendelést, ki mit szól hozzá? Én annyiban tudok segíteni, hogy Raktározom, aktuális gázolaj költségen Bp-en belül házhoz fuvarozom, M5-ösön Bp-Szeged között bármelyik parkolóban át tudom adni, illetve Szegeden, az esti órákban be tudom dobni, ahova kell, szintén gázolaj árban, vagy ingyé' a műjégpályánál. Kiskunhalas és környéke is megoldható.

    Nebulo5: most jut eszembe, nem is szóltam neked. Mostanság hozzátok viszem az újságot, bár éjszaka megyek, így nem tudunk összefutni.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák