Új hozzászólás Aktív témák

  • Rp526

    aktív tag

    Ide is bedobom, hátha vki ad egy ötletet :)

    "Sziasztok,

    előre is elnézés mert nem vagyok még nagyon jártas a dologban, így olvassátok kérlek.
    A cél egy teljesen belépő szintű 5.1-es hangzás elérése filmezéshez, és stereo zenehallgatás.
    Jelenleg egy Kenwood KR-A5060-as erősítő hajt meg (tehát nem mai darab) egy BOSE Acoustimass® 5 Series II-t. Ezen megy a filmezés és a zene.
    Van még 5db Samsung kis hangfal egy régi szettből. (adatok lent)

    A kérdésem, hogy egy kicsit talán jövő-biztosabb erősítővel (max. 50e Ft és használtban gondolkodok), ami már tud optikát, van rajta több HDMI és nyilván minimum képes egy ilyen hangzásra ami most van.. érdemes e bármibe is belekezdenem? Illetve meg lehet e egyáltalán valósítani, hogy a BOSE 2.1-es mélynyomóját egy erősító SUB csatornájára kötöm? Tehát az outputjaiba nem kerülne semmi. A két hangszóróját pedig frontnak használnám. A kis Samsungokkal pedig feltöltöm a maradék helyeket.
    Tudom, hogy elég barkácsolósnak tűnik... :D de ha bármi kisülhet belőle, elkísérletezgetnék.
    Ha lehetetlen vállalkozás, akkor hagyom.
    Előre is köszi mindenkinek!! :)
    Az alapanyagok:"

    Annyit tudok, hogy kell vmi plussz erősítő a mélynek, ha bármihez is akarok kezdeni.
    Erre találtam ilyeneket:
    Dayton Audio SA70 70W Subwoofer Plate Amplifier

    SMP60 75-Watt Compact Subwoofer Amplifier

    de ennyit nem szeretnék adni érte, mert még kell a normál erősítő is.
    Egy sima egyszerű 10 - 15e Ft körüli autós mono sub erősítő megtenné a dolgát?

    Köszi!! :))

Új hozzászólás Aktív témák