Új hozzászólás Aktív témák

  • DJMDJM

    tag

    Udv,

    Bocs a minőségért, csak reggel gyorsan kattintottam egyet. Csütörtök este elhoztam, de csak tegnap délután volt időm beüzemelni, korrekt volt az eladó, úgy egyeztünk meg, ha nem tetszik, visszavihetem. Hát mit is mondjak, nem tudom, ha még sokat mennék tesztelni, hallgatózni, ezért az árért találnék-e sokkal jobbat. Nekem nagyon tetszik, szerintem a Denonomnak is :)) .
    Amit még "szoknom" kell, az a középtartomány erőssége (nem hibának írom, csak a polcsugárzók után, amik eddig ideiglenesen szolgáltak), egy-két koncertlemezembe belehallgattam, ha nem is így szól élőben, ahogy a Canton visszaadja, akkor lehet nem is tetszene élőben. :DD Amiért tollat ragadtam, hogy úgy néz ki eldőlt, megmarad, ezért szeretném megköszönni az ajánlásokat, a segítséget, amit innen kaptam. Így ez azt jelenti, hogy vadászhatom hozzá a centert és a surroundokat. Ideiglenesen, - szigorúan csak próbára - centernek beraktam az egyik MA Bronze 2 polcsugárzót, hát nagyon hallani, hogy más szól középen, remélem a 856 nem fog nagyon elütni tőle.
    És még egy dolog egyelőre:
    Nagy hiba lenne ezekkel a kábelekkel "megajándékozni"?

Új hozzászólás Aktív témák