Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz lemmy9 #10543 üzenetére

    Lehet, hogy hardveresen az, mint a Dune, de a rekesz sörömet rá merném tenni, hogy jóval gyengébb minőséget képvisel. Nekem is volt olyan lejátszóm, ami a Dune hardverével volt megegyező. Körülbelül 2 hétig vendégeskedett nálam. Az nonszensz volt, hogy akadt rajta a Kalandférgek 1-2 Brrip (.avi), és a Torrente 2 (1080p .mkv). A kedvenc filmjeimet nem játszotta, amit meg igen, azt is kicsivel O!Play mini szintje felett. Nem volt maradása...Gondolom az S900 tápja is olyan, mint az S800-nak. Nem kell csodát várni tőle. Én biztos nem vennék megint kínai lejátszót, maximum szülőknek. Tudom, mindig ajnározom a Dune-t, de nem véletlen. Kérdezz meg bátran olyat, aki már megrágott pár lejátszót. Szerintem mindenki azt fogja mondani, hogy Dune, ha nyugodt életet akarsz magadnak. A kisebb modelleket nem ismerem, de a Duo-t bátran ajánlom. Max Blu-ray lejátszóját nem ismerem, lövésem sincs, hogy minőségben mit tud, de vannak teszek a neten. Nézz utána! Ha bp-i vagy, akkor szívesen látlak egy Duo vizslatásra.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák