Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz BBéci #4371 üzenetére

    Másik pc-t vagy tévét sajnos nem tudok kölcsönkérni.
    Az erősítő menüje faék egyszerűségű, az ottani beállítások szerintem jók (2 napja guglizom, már mindenfélét olvastam). Viszont az erősítőben nincsen rá lehetőség, hogy a repeater státuszát átállítsam.
    10 éves plazma a tévé, de nem értem miért azt látja végeszköznek a win, amikor az erősítőben elméletileg automatikusan a repeater flag true-ra van állítva. Ezt fel kéne ismernie a winnek is, de valamiért az EDID megváltozik. Tévé alap, semmilyen extra funkció nincsen benne, és az is igaz, hogy csak sztereó.
    Tudok másik win verziót feltenni próbaképp, de ahogy olvastam főleg a 7-es verziónál volt ezzel probléma, de a 8-assal is találtam rá cikkeket.
    Plusz állítólag az nvidia oldaláról is lehet probléma. De jelenleg ott tartok, hogy a win a ludas.
    Mivel sokan használnak htpc-t, gondoltam hátha tud valaki erre megoldást. Bár az enyém nem htpc, de a módszer ugyanaz.
    Aztán lehet tényleg másik tévé megoldaná a problémát.
    Lejátszó az mpc hc, azokat a beállításokat is megnéztem, de hiába, amint eszközt vált a win a tévére, nem tudom az erősítőt beállítani kimenetnek. Ezért linkeltem a képeket fentebb.

Új hozzászólás Aktív témák